با ما تماس بگیرید : 0314 056 912 98+

آموزش نصب قالب وردپرس

آموزش نصب قالب وردپرس
14اکتبر

در مبحث ایجاد کسب‌وکار اینترنتی حتما باید به مبحث UX و UI مناسب دقت داشته باشید. لازمه داشتن یک تجربه کاربری مناسب و یک ظاهر عالی، داشتن یک قالب وردپرس عالی هست. امروز قصد داریم آموزش نصب قالب وردپرس را توضیح دهیم اما قبل از آن اجازه دهید در مورد قالب‌های وردپرسی کمی صحبت کنیم.

برای داشتن قالب وردپرس می‌توانید از روش‌های مختلفی به دنبال پوسته مورد نظر خود باشید. روش‌های مختلفی مثل استفاده از قالب‌های حرفه‌ای وردپرس که در سایت تم فارست و دیگر سایت‌های وردپرسی جزو بهترین و اصولی‌ترین روش‌های پیدا کردن قالب وردپرس مناسب کسب‌وکار شماست.

از دیگر روش‌های پیدا کردن قالب وردپرس مورد نظر شما، جستجو بین قالب‌های مرجع اصلی وردپرس هست. اما در هر صورت، از هر روشی که قالب مورد نظر خود را پیدا کردید بالاخره باید آنرا به وردپرس اضافه کنید و در پنل مدیریت وردپرس خودتان از آن استفاده کنید.

چرا از قالب وردپرس استفاده می‌کنیم؟

در جلسه قبلی درباره راه اندازی بسته‌های نصبی وردپرس توضیح دادیم. اما گاهی قالبی دریافت می‌کنید که بسته نصبی ندارد و باید خودتان محتوای سایتتان را ایجاد کنید. در این حالت باید قالب را بصورت فایل تکی روی وردپرس نصب کنید. بعد از نصب قالب تکی باید محتوای سایتتان را ایجاد کنید و یا با استفاده از افزونه‌های صفحه ساز قالب، طرح‌های دلخواه خود را ایجاد کنید که البته اینکار نیاز به کمی حوصله دارد.

پس در این جلسه در خدمت دوستان وردپرسی هستیم با آموزش نصب قالب وردپرس بصورت قدم به قدم. قصد داریم از سیر تا پیاز به شما توضیح دهیم که از چه روش‌هایی می‌توانید یک قالب وردپرسی را روی سایتتان نصب کنید. هر مدل قالب با هر زمینه کاری که مد نظر دارید!

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.